O firmie

GELCO Sp. z o.o. to młoda, jednocześnie prężnie i dynamicznie rozwijająca się firma w branży budowlanej. Kierując się zdobytym doświadczeniem oraz wiedzą techniczną nieustannie dążymy do udoskonalenia oferowanych usług i produktów w oparciu o najnowsze dostępne na rynku rozwiązania techniczne.

Dokładamy starań aby być blisko klienta. Jego potrzeby i oczekiwania stanowią podstawę naszych pomysłów i wyznaczają kierunki rozwoju. Wysoka jakość oferowanych produktów, kompleksowa realizacja oraz profesjonalizm w kontaktach z Klientem jest gwarancją spełnienia jego wymagań i oczekiwań.

GELCO podejmuje się realizacji różnorodnych zadań. Wykonujemy projekty, które w zależności od potrzeb bazują na rozwiązaniach gotowych lub wymagają wykonania elementów niestandardowych. Personel firmy to doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy, gwarantujący obsługę na najwyższym poziomie. Cechuje nas solidność, rzetelność i terminowość. Jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe wyzwania i propozycje.

Sukcesywnie budujemy naszą pozycję na rynku polskim poprzez współpracę z generalnymi wykonawcami, inwestorami państwowymi i prywatnymi oraz klientami indywidualnymi. Każdy ze zleceniodawców może liczyć na profesjonalizm, wysoką jakość i precyzję wykonywanych zadań.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Jesteśmy firmą odważną biznesowo, a zarazem świadomą i odpowiedzialną. Codziennie kierujemy się zasadami zrównoważonego rozwoju aby stać się wiarygodną i rozpoznawalną marką.